+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Фотобокс - сервіс миттєвого фото на вашому святі.

Дорогі друзі, раді повідомити вам про наш новий сервіс миттєвої друкованої фотографії. Ми створили фотобокс для того, щоб ваші гості отримали високоякісну світлину відразу на святі.

Фотобокс в Полтаві 

Ні для кого не секрет, що друковане фото по-троху витісняється цифровим форматом. Перегортання галереї пальцем на екрані смартфона хоч і здається захоплюючим заняттям, але до цих пір не може зрівнятися з відчуттям, які дарує друкований знімок.

На нашу думку, цінність справжнього фото (так ми будемо називати надруковану фотографію далі) з роками буде тільки рости. І через кілька років ми зможемо побачити все ті ж фотоальбоми, які в нашому дитинстві діставали батьки кожного разу, коли до нас приходили гості.

Миттєве фото Полтава

Без сумнівів, знімки зі смартфона нікуди не подінуться, а якість цифрового знімка буде тільки рости, але ключові моменти життя, як і сотню років тому будуть увічнені на фотопапері.

Давайте поговоримо про самому фотобоксе і про те, що це фото пристрій з себе представляє.

Як влаштований фотобокс?

Фотобокс - це складний пристрій, яке включає в себе велику кількість професійного обладнання.

Якщо говорити по-простому, то фотобокс складається з термосублімаційного принтера, головними характеристиками якого є якість і швидкість друку. Дзеркальної фотокамери, спалаху для знімків в будь-яких світлових умовах, сенсорного 22-х дюймового дисплея, потужного комп'ютера, який з'єднує всі ці компоненти воєдино.

Як влаштований фотобокс

Оболонка (корпус) фотобоксу заслуговує на окрему увагу. Він спроектований нами і зроблений вручну з дерева. Всі деталі покриті спеціальним матовим лаком, який використовують майстри по реставрації елементів інтер'єру.

Його зовнішній вигляд підкреслює модні тенденції нашого часу. Натуральні матеріали такі, як дерево, метал, камінь є домінуючими в сучасних інтер'єрах. Наш фотобокс несе з ними стилістичну єдність. У той же час він пишається своїм стилем, характером і особливою енергетикою.

Опис послуги "Фотобокс, миттєве фото в Полтаві"

 • Вартість послуги.
  Вартість послуги 3000 грн/годину (кожна наступна година коштує 2500 грн). Для весілля, корпоративу до 70 гостей достатньо години-дві. Протягом години гості встигають зробити до 150 знімків. Ми не лімітуємо кількість копій одного знімку, але рекомендуємо робити максимум 2-3 копії, щоб не створювати чергу з фото для друку. Рекомендована кількість копій забеспечує гарантоване отримання друкованих знімків відразу після здійснення фотографії. Орієнтовна швидкість друку однієї світлини становить 15-20 секунд.
 • Як все відбувається.
  Після того, як ви (або ваш ведучий, організатор) зателефонував або написав нам, ми відправляємо реквізити на передплату (бронювання послуги на вашу дату). Ми обговорюємо всі деталі, час початку вашого свята, орієнтовний час роботи фотобоксу. Для встановлення та налаштування фотобоксу потрібно близько однієї години.
 • Брендування фотографій.
  Фотобокс дозволяє зробити підпис фотографії. Нанесення будь-якої інформації на знімок. Це може бути ваше прізвище та ім'я, дата одруження, привітання, логотип. Існує чотири варіанти розробки дизайну для вашого брендування.
  - простий дизайн (напис на білому чи будь-якому іншому фоні) - БЕЗКОШТОВНО
  - складний дизайн (додавання логотипу, розробка макету) - 250 грн
  - клієнт сам розробляє макет (ми даємо шаблон для розробки макету з розмірами)
  - без брендування
 • Конверти.
  Всі фотографії ми віддаємо в крафтових конвертах, кількість конвертів - 100 шт/годину замовлення послуги.
 • Знімки в електронному виді.
  Всі фотографії зберігаються в електронному вигляді. Після завершення сесії вони можуть бути передані замовнику чи організатору свята на носій даних. Також можна передати фотографії через файловий обмінник.
 • Розмір та якість фотографій.
  Фотографії виконуються термосублімаційним принтером DNP DS-620, роздільна здатність друку 300х600 dpi, розмір знімку 15х10 см.

Відео з роботою фотобоксу.