+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Важкий дим, рекламна зйомка

  • місто: Полтава, ТЦ "Метрополитан"
  • кількість людей: 100
  • локація: "Подіум"

Івент обслуговували:

Оформлення виїзної реєстрації низьким димом. Рекламна зйомка.

До нас звернулася Світлана Душенок і попросила допомогти з оформлення виїзної реєстрації в стилі «Космос». Судячи зі всього це був проект випускниць її школи весільних декораторів. В таких випадках ми просимо компенсувати вартість витратних матеріалів і з радістю допомагаємо нашим колегам. Сам задум нас підкорив з першого погляду на ескіз. Його підготували талановиті дівчата-випускниці весільної студії Світлани Душенок.

Це було оригінально. Довгий час ми взагалі не могли зрозуміти, що відбувається і просто дивилися на те, як молоді спеціалістки виставляють футуристичні декорації на тему неземного пейзажу.

Вони монтували президіум. Все це виглядало незвично і вкрай цікаво. Потім настала наша черга. Ми підключили генератор низького диму і приступили до монтажу світлового обладнання. Під пильним наглядом операторів і відеографів це було не дуже просто.

Постійні поради і побажання, зміни і просто капризи доводили до божевілля, але ми як справжні фахівці не подавали виду, а просто виконували свою роботу. Минув деякий час і все було готово для зйомки.

Пишногруда дівчина-модель і її сором'язливий чоловік (за сценарієм) стояли на сцені і чекали відмашки Світлани про початок роботи. Все закрутилося і пішов низький дим. Запасу сухого льоду вистачило на вісім дублів, два з яких були нашими. Микита Карчевський використовував відведений нам час з максимальною продуктивністю. Вийшло красиво, а головне оригінально. Вечір пройшов швидко і всі ще довго обговорювали те, що трапилося.


Обладнання, яке використали:

Freecolor 18x10W

Freecolor 18x10W

Chauvet Nimbus

Chauvet Nimbus

Spot 150W

Spot 150W

Free color W3610-ZOOM

Free color W3610-ZOOM

Shure Beta 98

Shure Beta 98

Дивитись інші івенти: