+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo
02-03-2019

Важкий дим, рекламна зйомка

  • місто: Полтава, ТЦ "Метрополитан"
  • кількість людей: 100
  • локація: "Подіум"
{ video title here }

відео, низький дим в клубі "Подіум"

Важкий дим

Фото і звіти з рекламних акцій: відкриття автосалонів, торгових центрів, магазинів.

Кожного року в Полтаві відбувається кілька знаменних подій, які є вагомими для життя всього міста. Відкриваються торгові центри, магазини, дитячі кімнати.

Активності можна умовно розділити на 3 сезони.

  • Весняний період (лютий-квітень) починається з подій в автомобільних салонах. Презентації нових моделей, день відкритих дверей для клієнтів автосалону.
    Виставки і презентації, які представляють собою місце для зустрічі потенційних клієнтів і постачальників. Тут демонструються нові розробки компанії, презентація послуг.
  • Літній період (квітень-вересень) традиційно це сезон весіль. Тепла пора року дозволяє експериментувати з розміщенням гостей, як в приміщенні, так і на оригінальних локаціях під відкритим небом.
  • Зимовий період (жовтень-грудень) активізуються великі компанії і фірми. Саме час підбити підсумки року, що минає. Конференції, звітні концерти, корпоративні свята.

Всі ці види урочистостей вносять значне різномаїття в житті прокатної компанії. Кожна вищезазначена подія дозволяє розгулятися фантазії, випробувати нові фішки в роботі і поділитися результатами з колегами та потенційними клієнтами.

Пропонуємо переглянути кілька фото та відеозвітів з рекламних акцій та презентацій, які відбулися в нашому місті та за його межами.


Телефонуйте для замовлення та консультації 0502038511 (viber/telegram)