+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Обираємо кавер-гурт та музичний супровід в Полтаві.

Обов'язковою складовою кожного івенту (весілля, корпоратив або будь-якого іншого свята) є музичний супровід. Існує кілька варіантів музичного оформлення заходу.

Кавер-гурт, повноцінний колектив для максимального драйву.

Як говорять на Правобережній Україні:
"Якщо у вас не було гурту, то у вас не було весілля".

Дійсно, це саме так, адже лише повноцінний гурт з барабанами, гітарами, трубами і голосистими фронтменами запалює танцпол, як потрібно.

Музична група як правило складається з кількох людей, які грають на різних інструментах, і вокаліста. Всі музичні композиції виконуються тільки вживу, часто в авторській обробці.

Як правило, музичні гурти не працюють протягом всього вечора. Частіше за все вони співають за принципом - 2 виходи по 45 хвилин або 3 виходи по 30 хвилин. Це означає, що їх концертна програма складається з декількох блоків, між якими обов'язково є паузи.

Також з музичним гуртом можна домовитися щодо списку пісень на їх виступ. Можна обговорити, які пісні мають прозвучати, а які ні.

Важливо врахувати також те, що для музичного гурту потрібно забезпечити технічний і побутовий райдер. Це список всього необхідного, що потрібно групі для виступу.

Дует, лаунж-дует для фонової музики.

Формат лаунжу, фонової музики дуже поширений у світі і користується все більшою популярністю в Україні. Мелодійне поєднання жіночого та чоловічого вокалу з різноманітними інструментами: саксофон, фортепіано, гітара, дає колективам широке поле для творчості.

В репертуарі таких виконавців ви найчастіше зможете зустріти: актуальні хіти світу, популярні джазові теми, обробки на кращі вітчизняні і зарубіжні пісні.

Lounge music має широкий спектр застосування. Наша практика показала, що музичні дуети, які виконують спокійну музику без зайвої експресії, залюбки запрошують в ресторани та кафе. Тривалість співпраці з такими музикантами є прямо пропорційною їх дотриманню тонкої грані між форматом закладу та їх власними амбіціями. В свою чергу, застосування лаунж музики на весіллях має більш широкі можливості. Це може бути виступом дуету у зоні вітання гостей, біля фуршету. Також пошириним є варіант музичних пауз між словами ведучого протягом застілля.