+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Обираємо діджея в Полтаві

Діджей - це невід'ємна частина будь-якого свята. Незалежно від наявності живої музики (кавер-дуету, чи повноцінного бенду), присутність звукорежисера, який працює з ведучим є абсолютною необхідністю. Він цілковито відповідає за музичне оформлення. Досвідчений спеціаліст вміє читати ситуацію наперед.

У процесі роботи з ведучим діджей виконує роль звукорежисера. Він озвучує всі тости, відбивки, інтерактиви. Ведучий не зможе виконати свою роботу на належному рівні, якщо за його спиною не сидітиме перевірений звукорежисер (діджей). Деякі ведучі в Полтаві відразу закладають роботу DJ-я у свій гонорар. Для деяких потрібно знайти діджея окремо. Але в будь-якому випадку, саме від цього фахівця буде залежати з яким настроєм гості будуть виходити на танцпол.

Навіть якщо на весіллі є музична група, діджей заповнює паузи між їх виходами. З діджеєм, як і з групою, також можна обговорити плей-лист. Але важливо розуміти, що у хорошого діджея є величезна база своєї музики. І часто, вже в процесі заходу, діджеї орієнтуються, який трек краще поставити. Тому тут важливо вибрати класного спеціаліста і довіритися його музичному смаку.

Замовляй Діджея на приватну вечірку:

Діджей в ТРЦ Конкорд: