+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

DJ Lime

Стиль: DJ

Місто: Диканька, Миргород, Хорол

Обладнання: контроллер, CD

Ціна: 300 грн/год

Весільний ді-джей, DJ Lime, Полтава.

DJ Lime: «Вітаю вас, друзі. Дуже радий, що ви відвідали мою діджей-сторінку. Я готовий вас радувати і приємно дивувати. Музика - це моє все! »

DJ Lime, справжнє ім'я Сергій, проживає в м Полтава. Він об'єднує в собі кілька хороших якостей ді-джея одночасно: гарне почуття танцполу і постійний пошук свіжої музики, поєднання різних стилів і напрямків. У його лексиконі немає вирази: "Я таке не граю", він справжній професіонал своєї справи. Працювати з Сергієм одне задоволення.

Дуже часто нам доводилося влаштовувати з ним шкільні дискотеки і новорічні вечори в Диканьці, Хоролі, де він зарекомендував себе з кращого боку. Працювали з ним на день міста в Миргороді та Кобеляках.

Позитивний хлопець, позитивна музика, відмінна добірка композицій і величезний досвід роботи на молодіжних дискотеках, випускних вечорах - все це створює образ зрілого діджея, який не боїться «сюрпризів». Замовити DJ Lime - діджея на ваше свято, вечірку можна тут, на нашому сайті. House-party рекомендує!DJ, з якими недавно працювали: