+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Студія Manhattan - Полтава

Стиль: комедійний, жарти, мініатюри

Місто: Київ, Полтава, Україна

Студія Манхеттен - Полтава, Київ. Ведучі Manhattan Studio.

Студія Манхеттен (Manhattan Studio) - це колектив авторів і акторів, які займаються створенням креативних проектів в Полтаві, Києві. Спектр послуг, які надає ця організація дуже широкий, але планування і проведення урочистих заходів та корпоративних свят - це одне з основних напрямків їх діяльності.

Найчастіше, якщо ви потрапляєте на захід до одного і того ж ведучому, картинка не те, що не змінюється, а повністю однакова. Вся проблема в тому, що весь запас креативу і кмітливості у більшості ведучих давно вичерпався і вони пливуть за течією. Кожен захід для них - це суцільна рутина, яку просто треба пережити. Вони перестали розвиватися і зупинилися на досягнутому. Максимум для такої категорії ведучих - це підглянути новий конкурс на youtube і в кращому випадку відредагувати його.

Зробити незабутній унікальне свято під силу не кожному. Але зовсім інша справа якщо у вас за плечима багаторічний досвід організації та проведення популярних гумористичних шоу з величезною аудиторією. Стати популярним - це половина справи, а залишитися на хвилі і бути в тренді - ось де приховується основна частина завдання. Прогресувати і розвиватися, вчитися і не зупинятися на досягнутому - все це стало девізом студії «Манхеттен». І звичайно ж, результати копіткої роботи не змусили себе чекати.

Тільки ефір на національному телебаченні (проект «Ліга Сміху») і мільйонна аудиторія біля екранів телевізорів по всій країні змушує захоплюватися завзятістю і працьовитістю цих хлопців з міста Полтава.

Напрошується висновок: «Хочете свята? - замовте студію «Манхеттен». «Manhattan» - район в якому не буває сумно.Ведучі, з якими недавно працювали: