+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Дмитро Божко

Стиль: ведучий, організатор

Місто: Полтава

Мова: російська

Ціна: 14 000 грн

Ведучий та організатор в Полтаві - Дмитро Божко

"Любі друзі! Організація свята - це дуже важкий та енергоємний процес. Є велика кількість нюансів, які приходять тільки з досвідом. З кожним разом я все ближче підхожу до поняття "ідеальне свято".

Ведучий - це людина, яка повинна вміти працювати з будь-якою аудиторією!

Дмитро Божко - універсальний ведучий, який вміє знайти підхід як до молоді, так і до більш старшого покоління. Він знає, як гармонійно поєднати в своїй роботі веселощі, креатив і при цьому зберегти зворушливість особливих моментів.

У Дмитра найбільший досвід проведення заходів. Весілля, корпоративи, дитячі дні народження, ювілеї, презентації - немає такої події, яку не міг би провести Дмитро. Цей ведучий вміє організувати злагоджену роботу з будь-яким ді-джеєм міста. Поради в підготовці свята, креативні конкурси, які відрізняються від всіх інших.

Є досвід проведення інтернаціональних весіль. Дмитро вміє так проводити свято, що не залежно від країни, весело буде всім! Ну а найголовніше - з цим чедучим ви легко знайдете спільну мову, щоб не тільки саме свято, а й підготовка до нього пройшла максимально приємно!

Дмитро Божко може похвалитися великим списком проведених заходів в Полтаві:
- презентації в автосалонах: BMW, Opel, Peugeot, Citroen, Mazda, Renault, AUDI, Skoda, Mitsubishi, Scania.
- організація та проведення корпоративних свят для компаній: "МЕТРО", "КОЗУБ", "ВЕЗЕРФОРД", "ЕПІЦЕНТР", "ДІСТАР", "НАДЄЖДА", "BVS", "АСТРА".


Телефонуйте (050) 203-85-11 для консультаціїВедучі, з якими недавно працювали: