+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Нікіта Карчевский

Відеограф Нікіта Карчевський

Стиль: весільне, рекламне відео

Город: Полтава (Україна)

Обладнання: Sony a7III, RED ONE MX, dji spreading wings s900

Цена: от 700 грн/час

Нікіта Карчевський, відеозйомка.

Вітаю, друзі. Мене звуть Нікіта і я спеціалізуюсь на відеозйомці весіль, кліпів, фільмів, рекламного відео.

Зараз я трохи опишу вам роботу весільного відеографа.

Роблю я це максимально професійно! У чому ж мої переваги? Я приділяю значну увагу деталям події (атмосфера весілля, кільця, весільну сукню і т. Д.), моментам (посмішки, емоції, сльози, радість), а також технічній складовій.

Навряд чи можна однозначно сказати в якому саме стилі буде проходити весільна відеозйомка - це ми з'ясуємо, лише поспілкувавшись з вами і дізнавшись про ваші уподобання. Але я, як відеограф, буду вашим персональним помічником, радником і другом під-час весілля.

Індивідуальність!

Відеографом на весілля може бути аж ніяк не кожен. Багато весільних операторів просто не можуть зрозуміло і ясно висловити власну думку. Професійний відеограф повинен вміти знайти правильний підхід до будь-якої весільної парі. Він повинен мислити креативно, щоб відео виглядало гідно, а головне не було клоном попередньої його роботи. Я за індивідуальність, унікальність!

Комунікабельність!

Ще один важливий момент!

Необхідно знайти спільну мову з вашими гостями, особливо на прогулянці, оскільки гості завжди бажають добратися до ресторану швидше і можуть перешкодити весільній відеозйомці.

Весільний відеограф приїжджає до нареченого або нареченого (або до обох відразу, якщо здійснюється зйомка в дві камери). Зйомка починається зранку. Потім приїжджає наречений, відбувається викуп і зустріч, далі поїздка в ЗАГС, прогулянка пари і ресторан. Зрозуміло, без постановочної відеозйомки навряд чи вдасться обійтися, оскільки цікавий не тільки репортаж, а ще й зрежисований красивий фільм про любов.

З кожною нареченою я працюю немов з моделлю. Після завершення роботи весільного відеографа, отримані матеріали обробляються, монтуються. Робота буде вважатися закінченою тільки після того, як молодята будуть задоволені результатом.

Техніка!

Весільне відео має виглядати красиво і динамічно. Робота з дроном (dji inspire 2 x5s) істотно цьому допомагає. Польоти на квадрокоптері - це моя слабкість. Я обожнюю пілотування. Скажу чесно, я розбив уже кілька апаратів, які коштують чималих грошей. Але це невід'ємний процес навчання. Лише рік тому я відчув, що по-справжньому опанував цю справу.

Я використовую сучасне обладнання для відеозйомки, яке допомагає мені втілювати найрізноманітніші ідеї клієнтів.

Телефонуйте і ми обов'язково знайдемо спільну мову.Відеографи, з якими недавно працювали: