+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Група London Hill

London Hill

Стиль: pop. funk.

Виступи: по Украине

Еволюціонувала в: BNDA (Андрій Діденко) і MASAZH (Антон Бакунович)

"London Hill" (Лондон Хілл). Кавер-гурт в Полтаві

London Hill - хіти, перевірені роками. Зробити незабутнє свято під силу не кожному. Молоді полтавські хлопці вже давно завоювали любов публіки.

Дует у складі Антона Бакуновича і Андрія Діденка боровся за звання «Голос країни» на телеканалі 1+1, тому група «London hill» - це пісні, які знають, люблять, слухають, підспівують.

Молода команда талановитих хлопців з групи «London Hill» все частіше зустрічається на плакатах міста і в стрічках соціальних мереж. «London Hill» відрізняється від маси нових колективів тим, що вони вміло комбінують різні стилі і напрямки в музиці, вони не бояться експериментів.

Головні напрямки це pop, funk, rock. За кілька років колектив встиг засвітитися на найпопулярніших музичних конкурсах: «Пісня моря-2011 - Севастополь», «X-фактор», «Пісня нас об'єднує», «Голос країни». Зовсім недавно хлопці зробили презентацію нового кліпу "Стекло", а також відіграли концерт в клубі Villa Крокодила.

Так сталося, що життя внесло свої корективи і однією з кращих кавер-груп (на нашу думку) довелося шукати кращої долі в іншій країні. Ще в 2014 році група London Hill вирішила вибрати шлях трудової міграції. Життя в Піднебесній виявилося не таким солодким, як його малюють. Божевільний ритм виступів, одноманітні концерти, в позбавлених різноманітності умовах життя, стали фатальними для існування гурту.

Розлом стався по лінії вокалістів колективу, які по-різному бачили майбутнє гурту. У свою чергу, ми отримали два нових гурти, а саме: MASAZH, який створив Антон Бакунович і BNDA на чолі з Андрієм Діденко.

Суть питання полягає в тому, що частина музикантів наситилася гастролями в Китаї і горіла бажанням будувати творчу кар'єру вдома.Андрій Діденко

В наш час, а саме в 2020 році, обидва колективи знаходяться в Україні.

Гурт MASAZH (Антон Бакунович) більше спеціалізується на виступах компактним складом, а саме гітарист (Андрій Щербина) і два вокали: жіночий - Євгенія Кошова і чоловічий - Антон Бакуновіч.

У свою чергу, BNDA (Андрій Діденко) - це продовження лінії і стилістики всім звичного гурту London Hill, який був відомий своєю експресією, потужною подачею і шедевральною грою музикантів.

Андрій Діденко на "Голос країни" 2021

У 2021му році Андрій Діденко вчергове спробував себе у талант-шоу "Голос країни". Спочатку він пройшов попередній кастинг і вийшов до наступного туру, а саме "вибір наосліп", де до Андрія повернувся на останній секунді виступу Олег Винник.

21.03.2021 відбувся черговий тур талант-шоу на якому Андрій Діденко разом з Сергієм Коваленко виконували пісню Вакарчука "Майже весна". По інсайдерській інформації далі йде саме Андрій Діденко. З чим ми його щиро вітаємо!
 


Телефонуйте (050) 203-85-11 для замовлення та консультаціїВиконавці, з якими недавно працювали: