+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Барабанна установка TAMA

Барабанна установка TAMA Starclassic

Starclassic

Доступний

1400 грн / добуЄ питання? Ми з радістю Вам допоможемо!

+380502038511

З цим товаром часто замовляють

Оренда барабанів топ-рівня в Полтаві, Tama Starclassic

TAMA - це лідер серед виробників барабанів та іншого супутнього обладнання. Слово TAMA, в перекладі з японської мови означає «дорогоцінний виріб». Одним з найпопулярніших продуктів цієї фірми є ударна установка Starclassic.
Виробництво TAMA до 2004 року було зосереджено в Японії. Але починаючи з 2005го виготовлення деяких бюджетних моделей ударних установок перенесли на новий завод в Китаї.

Стереотип «китайського звучання ТАМА» послужив тому, що барабанщики з усіх континентів ганяються за Tama Starclassic саме виробленими в Японії. Це посприяло тому, що вони істотно зросли в ціні і стали бажаним придбанням для музикантів-перфекціоністів, які хочуть отримати не тільки фірмове звучання ТАМА, а й доторкнутися до історії цього бренду. Відчути ті часи, коли консерватизм, відкритість, чесність і відданість традиціям стояли вище ніж двохвідсоткове зростання продажів у звітному періоді.
Розуміючи почуття наших клієнтів, їх прагнення до ідеалу і бажання отримувати краще, ми придбали для оренди в Полтаві Tama Starclassic саме «made in Japan».

На аукціоні в США ми зустріли барабанну установку в рідкісному колірному виконанні Green Sparkle (зелена іскра). Наша ставка зіграла і тепер Tama Starclassic Performer Green Sparkle розкидає свої яскраві промені на концертних майданчиках нашої улюбленої країни.

Трохи про саму барабанну установку.

Корпус з берези зберігає всю атаку і резонанс, а обручі з алюмінію на бочці і їх спрощені металеві конструкції на томах полегшують вагу барабанів і створюють більш впевнену тонову вібрацію.
Лімітована серія ТАМА і її колір Green Sparkle надає їй цікавий відтінок при різному кольорі освітлення.

Tama Starclassic Performer Green Sparkle

Комлектація: 
22" x 18" kick drum (бочка)
10" x 8" Tom (малий том)
12" x 9" Tom (том 12’)
14" x 14'' Floor Tom (бас том)


Схоже обладнання:

SVT-4 Pro

SVT-4 Pro

Доступний
Mesa Boogie Lone Star

Mesa Boogie Lone Star

Доступний
Marshall 1960 BC Straight Classic 4x12 Cabinet

Marshall 1960 BC Straight Classic 4x12 Cabinet

Доступний
410 hlf

410 hlf

Доступний