+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo
Freecolor 18x10W

Led прожектор Freecolor

Freecolor 18x10W

Доступний
Chauvet megatrix

Танцювальний "Mega trix"

Chauvet megatrix

Доступний
New Light NL-1216A

Світлодіодний прожектор 30 Вт

New Light NL-1216A

Доступний
Free Color 54х3 RGBW

Світлодіодний прожектор

Free Color 54х3 RGBW

Доступний
Technolight

Компактний стробоскоп

Technolight

Доступний
Moon flower

Ретро світло

Moon flower

Доступний
Chauvet MBK2

Дзеркальна куля

Chauvet MBK2

Доступний
MLUX 2220PB

LED Панель

MLUX 2220PB

Доступний
Spot 150W

Голова світлодіодна (Spot)

Spot 150W

Доступний
Free color W3610-ZOOM

Голова світлодіодна (Wash)

Free color W3610-ZOOM

Доступний

Оренда світлового обладнання в Полтаві, світлодекор.

Світлове обладнання - це саме та частина технічного забезпечення, яке безпосередньо впливає на загальне сприйняття. Якісне світлове оформлення створює необхідний об'єм і наповнює ваш захід святковою атмосферою.

світлове обладнання

Сучасні світлові прилади мають величезний потенціал для реалізації всіх ваших задумів. Навіть найпростіший зал або сцену можна наповнити святковим настроєм. Коректно підібране світло і талановитий спеціаліст за пультом керування можуть відтворити будь-які емоції. Це може бути інтригуючий або ж чарівний світловий ефект. Відобразити атмосферу зимової казки або романтичного вечора - все це під силу для хорошого фахівця по світу.

House-party пропонує оренду світлового обладнання з доставкою і встановленням. Наші фахівці ознайомляться з локацією і запропонують найбільш оптимальний варіант світлового оформлення. Все, що вам потрібно для оренди світла - це зателефонувати нам.

Світлове обладнання ділиться на два типи: статичне і динамічне.

Оренда світлової голови в Полтаві

Статичне світлове обладнання - це світлове обладнання, яке не змінює положення світлового випромінювача (лампи, світлодіоди) в процесі роботи. Як правило, статичне світлове обладнання створює спрямований світловий потік, який виділяє необхідні акценти на сцені або в залі. До цих світлових приладів відносять: світлодіодні і лампові прожектори, слідкуючі прожектори.

Статична світлове обладнання використовується на концертних заходах, для архітектурного підсвічування будівель, при світловому оформленні приміщень (світлове декорування), кінозйомці.

Динамічне світлове обладнання - це світлове обладнання, яке здатне змінювати положення або характеристики світлового випромінювача під час своєї роботи.

Для цього може використовуватися кілька варіантів активації: звукова або програмна.

Використання динамічних світлових приладів істотно розширює можливості по створенню необхідних світлових сцен.

Розставити потрібні світлові акценти допоможуть led-blinder, які створюють яскраві імпульси і заповнюють простір приємним теплим світлом.

Рухомі голови додадуть потрібної динаміки та створять неповторний рух світлових променів. Всі ці пристрої програмуються світлорежисером в сцени, а потім за допомогою світлового пульта керуються в залежності від поставленого завдання.

Оренда світлового прожектора в ПолтавіІснують також прості світлові прилади для дискотеки, які відрізняються невеликими розмірами, простотою в налаштуванні і відсутністю необхідності попереднього програмування.

Як правило, в конструкції таких світлових приладів використовується один або кілька світлових випромінювачів, які за допомогою оптики створюють необхідний світловий ефект.

Активація таких світлових приладів дуже часто проводиться шляхом вбудованого мікрофону, який змушує змінювати положення призми, gobo трафарету або кольору.

Для оренди ми маємо кілька приладів такого типу:

Для роботи вищевказаних світлових пристроїв не потрібно мати світловий пульт та техніка. Підключаєте живлення та розміщуєте пристрій у потрібному місці.