+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo
Shure sm 58

Мікрофон Shure

Shure sm 58

Доступний
Shure C606

Шнуровий мікрофон

Shure C606

Доступний
Shure Beta 58a

Вокальний мікрофон

Shure Beta 58a

Доступний
Shure PG58

Радіомікрофон

Shure PG58

Доступний
Beyerdynamic

Мікрофон для конференції

Beyerdynamic

Доступний
Shure WH20

Мікрофон-гарнітура

Shure WH20

Доступний
Audix DP7

Мікрофони для барабанів

Audix DP7

Доступний
Shure Beta 98

Sax мiкрофон

Shure Beta 98

Доступний
Shure WL50b

Петличний мікрофон

Shure WL50b

Доступний

Оренда мікрофонів для вокалу, ведучого, конференції.
Інструментальні, шнурові та радіомікрофони.

Музиканти, ведучі, промоутери, артисти, шоу-мени - всі вони не уявляють свою професійну діяльність без мікрофону. Ці пристрої стали незамінною частиною абсолютно всіх масових заходів.

Найчастіше мікрофони орендують для:
- кіно реклама
- музика
- спорт
- мистецтво

Це не повний перелік галузей, які не можуть обійтися без різних за своїми характеристиками і області застосування мікрофонів.

Ці електроакустичні прилади пройшли довгий шлях розвитку і технічної еволюції від вугільного мікрофона Едісона до сучасних його аналогів з найширшими частотними характеристиками.

типи мікрофонів

Динамічні мікрофони тримають лідерство за кількістю вироблених в світі. Така масовість і популярність обумовлюється відносною дешевизною конструкції і прийнятними частотними характеристиками. Існують також інші типи мікрофонів: конденсаторні, п'єзоелектричні.

Конденсаторні мікрофони використовують на студіях звукозапису, радіо і телебаченні. До переваг цих пристроїв ми відносимо рівномірну амплітудно-частотну характеристику і високу якість захоплення звуку. Але висока вартість виготовлення, необхідність фантомного живлення і підвищена чутливість до зовнішнього впливу створюють додаткові труднощі в роботі з конденсаторними мікрофонами.

За типом підключення мікрофони діляться на дротові і радіомікрофони.

Провідні мікрофони - це мікрофони, які підключаються до звукового обладнання за допомогою кабелю. Ці пристрої є дуже популярними в прокаті. Принцип: «підключив і використовуєш» дає ряд переваг для дротових мікрофонів. Вони прості в експлуатації і не вимагають специфічних налаштувань. Орендують провідні мікрофони переважно для концертів, виступів, конференцій.

Радіомікрофони - це мікрофони, які передають звук за допомогою радіохвиль. Сигнал надходить з передавача (ручного мікрофона, гарнітури, петличного мікрофону) на приймальну базу, котра програмується на частоту ідентичну джерела сигналу. Всі ці маніпуляції з програмуванням частот необхідні для можливості використання декількох пристроїв. Прості радіомікрофони мають фіксовані набір частот в памяти. Вам достатньо буде вибрати однаковий ідентифікатор на мікрофоні і самій базі.

Перші моделі радіомікрофонів Shure Pg58, які ми активно застосовуємо в оренді, використовували для ідентифікації частот цифри від 1-10. З цього можна зробити висновок, що одночасно можливо використовувати 10 мікрофонів цієї моделі.

Вокальні мікрофони. Мікрофони для відтворення вокалу.

Виходячи з особистого досвіду в прокаті зауважимо, що вокальні мікрофони фірми Shure вже багато років користуються заслуженою популярністю. Артисти багатьох гуртів віддають перевагу перевіреним роками Shure SM58 для передачі вокалу. Всі вони давно знають, як саме звучить цей динамічний мікрофон.

У свою чергу, вокалісти полтавського гурту London Hill використовують тільки Shure Beta 58A. Андрій Діденко та Антон Бакуновіч вважають, що їх вокал звучить природно на мікрофонах цієї моделі.

Петличні мікрофони та гарнітури, накамерне мікрофон.

Накамерні мікрофони використовують для зйомок відео, блогу, рекламного ролика. Суть цb[ мікрофонів в тому, що їх підключення не вимагає наявності мережі. Накамерний мікрофон працює від батарейки.

Мікрофон-гарнітура (петличка) використовується спікерами та шоуменами. Їх необхідність диктується умовою наявності вільних рук у ведучого, коли класичний мікрофон вимагає використання однієї з них. Передавач мікрофона-гарнітури фіксується на поясі або в будь-якому іншому зручному місці.

Інструментальні мікрофони.

Інструментальні мікрофони

«На озброєнні» нашої прокатної організації стоять інструментальні мікрофони таких іменитих фірм, як: Shure та Audix. Величезний досвід виробників в розробці, скрупульозність у виготовленні, а також увага до деталей не дозволяє сумніватися в якості вироби. Існують інструментальні мікрофони, які відрізняються своїми характеристиками. Вони створені спеціально для конкретного виду завдань і правильне їх застосування розкриє весь закладений в них потенціал.

Для ударної установки застосовують кілька типів мікрофонів. Виробники створюють спеціальні комплекти (drum set), які мають оптимальні частотні характеристики для конкретного барабана. Для своїх заходів і оренди ми використовуємо комплект мікрофонів для барабанів Audix DP7.

Для гітарних підсилювачів ми використовуємо всім відомий динамічний мікрофон Shure sm57


Телефонуйте (050) 203-85-11 для консультації