+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo
Allen&Heat ZED 12 FX

Мікшерний пульт 6CH

Allen&Heat ZED 12 FX

Доступний
JBL PRX-612m

Активна колонка JBL

JBL PRX-612m

Доступний
Yamaha mg82cx

Мікшерний пульт 4СН Yamaha

Yamaha mg82cx

Доступний
mobi 10

Портативна колонка

mobi 10

Доступний
dBTechnologies flexsys fm12

Сценічний монітор

dBTechnologies flexsys fm12

Доступний
INGENIA IG3T

Активний топ dB Technologies

INGENIA IG3T

Доступний
SUB-918

Cабвуфер dB Technologies

SUB-918

Доступний
Allen heath zed10 fx

Мікшерний пульт

Allen heath zed10 fx

Доступний

Оренда звуку, звукового обладнання, мікшерних пультів

Пропонуємо перелік базового обладнання для організації заходів. Ми маємо широкий вибір сабвуферів, мікшерів, мікрофонів, сценічних моніторів. Для того щоб організувати запальну вечірку самостійно, або озвучити захід, не обов'язково купувати коштовне оснащення. Ви можете взяти професійне звукове обладнання в оренду. Оренда звуку - це практичне і недороге рішення, яке допоможе забезпечити корпоратив, презентацію, дискотеку якісним звуком.

оренда звукового обладнання, Полтава

Ми завжди орієнтуємося на клієнта. Знайти оптимальне рішення - це наша головна мета. Почути, зрозуміти і реалізувати завдання замовника не зовсім проста справа. Іноді потрібно йти на компроміс і знайти золоту середину між якісним технічним рішенням і граничним бюджетом заходу. Для пошуку цього оптимального балансу і існує наша організація, яка займається прокатом звукового обладнання в Києві, Полтаві, Кременчуці, Диканьці, Харкові, Миргороді вже більше семи років.

Ми завжди готові технічно реалізувати ваш задум: ​​весілля, дискотеку, концерт, рекламну акцію. Звуку і обладнання для цього у нас більше, ніж достатньо.

Яке ж обладнання ми використовуємо для оренди?

У нас є два типи звукового обладнання. Перший варіант - це звук для заходів, де обмежений бюджет і немає можливості платити за іменитого виробника звукового обладнання. У цьому випадках ми рекомендуємо нашим клієнтам орендувати звукове обладнання фірми JBL. Вартість оренди акустичних систем цієї фірми є нижчою на 30 відсотків в порівнянні з їх світовими аналогами. Для середньостатистичного вуха вловити різницю в звучанні практично неможливо.

Тому, якщо ви орендуєте звук:

  • для весілля,
  • корпоративного свята,
  • рекламної акції,

і у вас немає в списку виступаючих кавер-групи або артиста у якого в райдері чітко прописані критерії для акустичної системи, то ви сміливо можете економити і брати в оренду колонки фірми JBL. Артем Лоик и Mag PS12


Другий варіант - це звук для заходів, де виробник акустики має значення. Дуже часто замовник, організатор, весільне агентство передає нам райдер гурту, в якому прописані виробники акустичних систем. В цьому випадку ми використовуємо для оренди колонки фірми dB technologies. Звукопідсилювальні комплекти цієї фірми задовольняють 99 відсотків запитів в Полтаві, Києві.

Компанія House-party знаходиться в місті Полтава, але робота в іншому населеному пункті України не є для нас проблемою. Середня вартість доставки обладнання в Київ складає 4000 грн, а Кременчук - 1500 грн. Тому рекомендуємо телефонувати, замовляти, цікавитися. Ми завжди готові допомогти.


Телефонуйте (050) 203-85-11 для консультації