+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo
Pioneer DJM-400

Мікшерний пульт Pioneer

Pioneer DJM-400

Доступний
Pioneer CDJ 850

CD програвач

Pioneer CDJ 850

Доступний

Оренда DJ обладнання. Апаратура для діджеїв.

dj оборудованиеКількість шанувальників сучасної клубної музики зростає з кожним роком. Їх вік різний, а смаки різноманітні. Композитори і музиканти шукають нові стилі і роблять все можливе для створення продукту, який буде конкурентним на ринку і завоює серця шанувальників. Зростаюча популярність цієї культури створює попит на сучасне DJ обладнання. Кращі інженери світу працюють над удосконаленням апаратури для ді-джеїв. Щороку виходять нові моделі діджейських пультів і програвачів.

Орендувати DJ апаратуру - це самий простий і доступний спосіб задоволення ваших музичних амбіцій. Ми доставимо комплект CD програвачів і мікшерний пульт за вказаною вами адресою, підключимо і покажемо, як не спалити.

Професійне обладнання для діджеїв використовується на всіх типах заходів, де грає діджей: шкільні випускні, корпоративні дискотеки, рекламні акції - всі ці масові заходи не обходяться без виступу майстра хорошого настрою. Наша організація постійно стежить за станом DJ обладнання. Програвачі та пульти регулярно проходять технічне обслуговування. Ви можете бути впевнені, що орендуєте якісну і надійну діджей апаратуру.

Відзначимо популярність нашого діджей комплекту, який складається з двох програвачів Pioneer CDJ 850 і мікшерного пульта Pioneer DJM 400. Ця техніка є надійним другом і помічником наших діджеїв. Все обладнання знаходиться в транспортувальному кейсі і укомплектовано необхідною для виступу комутацією. Нагадаємо, що для роботи з програвачами Pioneer CDJ 850 можна використовувати флеш накопичувач.


Телефонуйте (050) 203-85-11 для консультації