+38 (050) 203-85-11 / mail@house-party.com.ua / Пушкіна, 46 / Робочий графік: 24/7 /

house party company big logo

Холодні фонтани

Холодні фонтани 3м 30 сек, 4м 50сек

3м 30 сек, 4м 50сек

Доступний

250 - 350 грн грн / добуЄ питання? Ми з радістю Вам допоможемо!

+380502038511

З цим товаром часто замовляють

Оренда холодних фонтанів в Полтаві

Холодні фонтани - це прекрасний і безпечний спецефект, який може порадувати молодят і гостей під-час виносу торту або протягом першого танцю. 

Холодні фонтани, як зрозуміло з назви, відносяться до низькотемпературних ефектів. Їх можна використовувати у закритих приміщеннях з низькою стелею у безпосередній близькості до людей. Холодні фонтани приводяться в дію електрозапалом, сигнал на який подається за допомогою пульта дистанційного керування.

Як правило, запуск виконує представник нашої компанії. Проте, їх можна запустити і власноруч. Для цього потрібно підключити фонтан до пускової установки і натиснути кнопку "Пуск" на пульті дистанційного керування. Детальну інструкцію ви отримаєте в момент видачі обладнання на нашому складі.

Холодний фонтан

Існує кілька варіантів тривалості та висоти вильоту:

  • 2м і 30 сек - підійде для приміщень, де висота стелі 2,5 м. В Полтаві ми використовуємо такі фонтани в приміщенях ресторанів "Аристократ", "Мис доброї надії", "Верхоли".
     
  • 3м 30 сек - це найпопулярніший вид фонтанів, який підійде для переважної більшості приміщень нашого міста. Тривалість в 30 секунд є оптимальною для розрізання весільного торту або першого весільного танцю.
     
  • 4м 50 сек - ми використовуємо даний різновид фонтанів для вечірньої фотозони або розрізання торту на відкритому повітрі.

Скільки фонтанів замовити для весілля?

  • для першого весільного танцю: мінімум 2шт, а оптимально 4-8 шт (залежно від розміру зали та вашого задуму)
  • для розрізання торту в приміщенні: мінімум 2шт, а оптимально 4 шт
  • для розрізання торту в на відкритому повітрі: мінімум 2шт, а оптимально 4-8 шт (залежно від розміру зали та вашого задуму)Схоже обладнання:

Antari s100

Antari s100

Доступний
confetti WIND

confetti WIND

Доступний
Chauvet-H1100

Chauvet-H1100

Доступний
Chauvet Nimbus

Chauvet Nimbus

Доступний
Power Head Foam 350

Power Head Foam 350

Доступний